Зразок сезонного трудового договору - завантажити шаблон трудового договору з сезонним працівником

конструктор договоров Украина


Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Раді представити вашій увазі шаблон трудового договору з сезонним працівником. Багато роботодавців, питають - як оформляти трудові відносини з сезонними працівниками? Чи потрібно укладати трудової сезонний договір? Чи має значення, залучається до трудової діяльності один працівник або колектив працівників?

Відповідаючи на дані питання, відзначаємо, що відповідно до чинного трудового законодавства, при використанні сезонних працівників, в обов'язковому порядку роботодавець повинен оформляти договір з сезонним працівником. Це гарантія як для працівника, так і для роботодавця.

Представлений шаблон-зразок трудового договору з сезонним працівником - це всього лише один з безлічі варіантів, які сьогодні тільки можна собі уявити. Тим не менш, він забезпечує захист прав та інтересів, як роботодавця, так і сезонного працівника, що особливо взаємовигідно. В якості послуги, ви можете скористатися конструктором договорів і скласти той договір трудовий, який потрібен саме Вам - проект у стадії розробки.

Справжній проект-зразок трудового договору з сезонним працівником перевіряється на відповідність захищеність прав та інтересів сторін, логічність умов, перевірений під специфіку госп. обороту, правилам і вимогам вітчизняного законодавства та практиці правозастосування.

Завантажити трудової сезонний договір Ви зможете з означеної гіперпосилання. Зверніть увагу, що Ви зможете завантажити інші різновиди договорів у розділі на сайті ProPravo.