Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Deprecated: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/html/76495ad0-50be-11e6-beb8-9e71128cae77/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/html/76495ad0-50be-11e6-beb8-9e71128cae77/libraries/cms/application/site.php on line 272

Типовий договір про стажування студента: скачати договір про стажування студентаТип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Досить поширеною для роботодавця ситуацією є залучення або використання в якості найманої праці студентів, і, відповідно, виникає питання: як оформити трудові відносини із студентом? Чи потрібно укладати трудовий договір?

Питання вирішується таким чином: полягає Договір про стажування студента, який тим самим забезпечує захист прав та інтересів, як роботодавця, так і студента. І хоча цей договір не є в чистому сенсі трудовим договором, проте, в його укладенні повинні бути зацікавлені всі сторони. Такий Договір про стажування студентів породжує певні юридично значимі наслідки. Для студента наявність такого договору важливо ще тим, що час стажування зараховує до трудового стажу, що також важливо, тому, коли питання заходить про підтвердження трудового стажу, саме такий договір буде дуже корисним доказом.

У такому Договорі про стажування студентів визначається правовий статус сторін, термін стажування, відповідальність, гарантії, можливість оплати виконаної роботи. У разі виникнення спору між стажіруемим і роботодавцем, то знову таки цей договір стане в нагоді.

Наявний проект договору зі стажіровщіком опрацьований на непротиворечие логічність умов, забезпечення захисту прав сторін, оптимізований під правила цивільного обороту, умов і норм вітчизняного законодавства та практиці нормозастосування.

Завантажити Договір про стажування студента Ви можете за представленою гіперпосилання. Зверніть увагу, що крім цього Ви зможете завантажити інші типи договорів в категорії на ProPravo.