Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Deprecated: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/html/76495ad0-50be-11e6-beb8-9e71128cae77/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/html/76495ad0-50be-11e6-beb8-9e71128cae77/libraries/cms/application/site.php on line 272

Агентський договір на надання послуг: завантажити зразок агентського договору на надання послугТип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Представлений Вашій увазі Агентський договір на надання послуг віднесений до виду посередницьких договорів.

Нагадаємо, що згідно Агентського договору на надання послуг, Агент повинен за дорученням і в інтересах Принципала за певну винагороду сприяти вчиненню Принципалом угод з надання певних послуг у певній сфері, що визначено додатком до договору.

Агентський договір на надання послуг можна вважати виконаним з моменту укладення Принципалом угод про надання послуг з третіми особами за умови дотримання положень цього Договору.

За Агентського договору на надання послуг Агент має повноваження укладати з 3-ми особами договори про надання агентських послуг, предмет яких буде тотожний предмету цього Договору.

Наявний проект-шаблон Агентського договору досліджений на відповідність несуперечливість умов, реалізацію захисту власних прав та інтересів сторін, вимогам і умовам національного законодавства і особливостям нормозастосування, перевірений під правила цивільного обороту.

Завантажити Агентський Договір Ви зможете за вказаним посиланням. Зауважте, що крім цього Ви зможете завантажити інші типи договорів в розділі на сайті ПроПраво.