Ріелторський договір: завантажити зразок ріелторського договору - на надання ріелторських послуг

конструктор договоров Украина


Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Перш за все, необхідно зауважити, що Ріелторський договір відноситься до виду агентського Договору. Відповідно до ріелторським договором Агент від імені та в інтересах Принципала повинен сприяти останньому в укладенні основного договору по об'єкту нерухомості (оренди, купівлі-продажу тощо), а Принципал в свою чергу зобов'язується виплатити винагороду за надані послуги.

Будь зразок ріелторських договору повинен обов'язково відповідати певним критеріям, які вказуються або в самому договорі, або в додатку до нього.

Повноваження Ріелтора-агента підтверджуються перед третіми особами справжнім ріелторським договорів і додаткових гарантійних документів не вимагається.

За підсумками виконання, зазначених у Договорі на надання ріелторських послуг, Агент-ріелтор має право на винагороду.

Зазначений проект Агентського договору вичитаний на непротиворечие підігнаний під правила госп. обороту, реалізацію захисту особистих прав сторін, нормам і умовам національного законодавства та практики правозастосування, логічність умов.

Завантажити безкоштовно Агентський Договір Ви можете за вказаною гіперпосилання. Зверніть увагу, що також Ви можете завантажити інші види договорів у розділі на ProPravo.