Агентський Договір на купівлю товарів: зразок агентського договору на придбання товарів

конструктор договоров Украина


Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Вашій увазі пропонується шаблон Агентського договору на купівлю товарів. Цей договір віднесений до т. н. увазі дилерських або посередницьких договорів.

Відповідно до Агентським договором (шаблон) Агент за дорученням, від імені та в інтересах іншого боку - Принципала зобов'язується за певну винагороду сприяти укладенню Принципалом однієї або групи угод з купівлі товарів, що визначені в Додатку до Договору.

Моментом належного виконання умов Агентського договору з купівлі товару є факт укладення Принципалом угоди про покупки товару з третіми особами при дотриманні умов та положень даного Агентського договору.

Підтвердження повноважень Агента здійснюється за допомогою пред'явлення оригіналу Агентського договору і ніяких інших документів не вимагає.

Даний проект-шаблон Агентського договору опрацьований на непротиворечие узгодженість умов, оптимізований під правила госп. обороту, правилам і нормам вітчизняного законодавства та специфіці нормозастосування, забезпечення захисту прав сторін.

Завантажити безкоштовно Агентський Договір Ви можете з означеної посиланням. Зверніть увагу, що крім того Ви можете завантажити інші види договорів у категорії на сайті ПроПраво.