Дилерський договір: завантажити зразок-шаблон дилерського договору

конструктор договоров Украина


Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Відповідно до Дилерським договором (Україна) Дилер здійснює купівлю товарів за свій рахунок і проводить продаж від свого імені, діючи як незалежний торговець як щодо Постачальника, так і третіх осіб.

Варто окремо зазначити, що згідно представленого Зразка Дилерського договору, скачати який Ви можете у нас, перелік і параметри товарів, що реалізуються Дилером, сторони повинні визначити в специфікації, що додається до договору.

У Договорі може бути зазначено, що протягом його дії Постачальник не може здійснювати продаж своїх товарів, навіть за допомогою будь-яких доларів і посередницьких сторін.

Правове становище і повноваження дилера підтверджуються Дилерським Договором і не потребують додаткового посвідченні іншими документами.

Будь зразок Дилерського договору містить терміни дії зобов'язання, права та обов'язки сторін, відповідальність сторін.

Наявний зразок Дилерського договору вивчений на відповідність захищеність особистих прав та інтересів сторін, підігнаний під умови цивільного обороту, умов і вимог вітчизняного законодавства та особливостям нормозастосування, узгодженість умов.

Завантажити безкоштовно Дилерський Договір Ви маєте можливість за вказаною гіперпосилання. Зверніть увагу, що Ви можете завантажити інші типи договорів в розділі на ProPravo.