Sidebar

1-я причина взяти займ в Єврогроші - видача великих позик на будь-які цілі

Отримати в компанії Єврогроші можна будь-яку суму в межах від 3000 до 5000 гривень. Крок становитиме 100 грн.

Звернувшись в компанію другий і наступні рази, позичальнику можуть дати суму до 10 тисяч. У першому і другому випадку це один з найвищих показників в Мікрофінансовому секторі. Навіть мікрокредит в 10 тис. дають рідкісні компанії, не кажучи вже про більш великі суми.


2-я причина отримати гроші в Єврогроші - тривалі терміни кредитування і поступове погашення за графіком

Компанія пропонує отримати мікропозики на тривалі терміни з поступовим погашенням. Нові позичальники можуть отримати гроші на термін від 10 до 24 тижнів з кроком в 2 тижні. Термін позичальник може вибрати будь-який в межах встановленого ліміту.

Погашення кредиту відбувається рівними платежами за графіком. Платежі потрібно вносити 1 раз кожні 2 тижні. Таким чином виходить 2 платежу на місяць. Така періодичність виплат є найоптимальнішою. Це не так дорого психологічно, як погашення 1 раз на місяць і не так часто, як 1 раз в тиждень.

При повторному зверненні термін кредитування може бути збільшений до 52 тижнів. Позичальник знову повинен самостійно визначитися зі зручним терміном виходячи зі своїх фінансових можливостей і суми внеску.

3-я причина - програма лояльності для постійних позичальників

У компанії передбачені пільгові умови кредитування для позичальників, які звертаються за грошима повторно. Для них максимальна сума збільшується до 10 тис. грн., А терміни кредитування - до 52 тижнів. Процентна ставка при цьому знижується до 0.3-0.4% на добу.

Істотне поліпшення умов кредитування після погашення першого позики приваблюють багатьох клієнтів в організацію Єврогроші. Повторну позику можна легко порівняти з споживчим експрес-кредитом, який видається банками за одним документом. Тут такі ж суми і терміни, а процентна ставка не набагато більше, ніж у банку по аналогічному продукту.

4-я причина - безстрокова акція «Перший кредит під 0%»

За умовами акції новий клієнт, який є позичальником мікрофінансової організації Єврогроші, може отримати кредит під 0%.

Для цього потрібно най сайті fingo.com.ua вибрати компанію Єврогроші та подати заявку на мікрокредит. Здавалося б дрібниця, а дуже приємно отримати перший кредит під 0%

5-я причина - низькі процентні ставки по позиці

Нові позичальники мікрофінансової організації можуть отримати позику грошей у Єврогроші за ставкою 0.49% в день. Для повторних клієнтів мінімум знижений до 0.3% в добу. У порівнянні з прямими конкурентами, компанія пропонує одні з найвигідніших умов кредитування.

НАша форма

Задать вопрос юристу