SidebarТип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Перш за все, варто зауважити, що згідно Договору бартеру (міни) кожна зі сторін повинна передати другій стороні у власність одну річ (товар) в обмін на іншу річ (товар).

Причому, відповідно до законодавства кожна зі сторін договору бартеру виступає у вигляді продавця того товару, який, власне, передає в обмін, і одночасно покупцем товару, який він натомість отримує. Варто мати на увазі, що Договір бартеру (міни) може припускати доплату за обмінюваний товар, нерухомість, яка виступає предметом Договору бартеру.

Право власності на обмінювані речі настає з моменту фактичної передачі речі.

Справжній приклад Договору бартеру складений і переглянутий юрисконсультами, для того щоб виявити конфлікти законодавству, прогалини змісту та інші нюанси. При оформленні угоди враховувалися аспекти господарського обороту, що дає можливість врахувати інтереси учасників.

Правильно підготовлений Договір бартеру є визначальним методом забезпечення захисту інтересів, реалізації умов укладеної угоди. Як демонструє практика, якщо договір підготовлений правильно, то конфлікти між учасниками виникають значною мірою менше, та й у судовому розгляді такої Договір - найважливіший юридичний факт.

Отже, якщо Вам потрібен зразок Договору бартеру, то Ви можете його скачати з означеної гіперпосилання. У свою чергу, у Вас є можливість також завантажити безліч інших угод цього розділу.