SidebarТип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Типовий колективний договір - це акт локального регулювання трудових правовідносин, поширюється на невизначене коло осіб, які працюють на даному підприємстві. Колективним договором часто регламентовані відносини соціально-державного партнерства. Держава надає підприємствам на локальному рівні визначати стратегію забезпечення захисту прав працівників, підвищення ефективності використання робочої сили, створення безпечних умов праці і т. д.

Як показує практика, Типовий колективний договір, скачати який можна у нас, є важливим локальним актом, не просто декларативного характеру, а з можливістю реальної реалізації закріплених в ньому прав. Як показує судова практика, навіть колективний типовий договір є гарантом захищеності прав працівників.

Поширення впровадження колективних договорів серед роботодавців - це позитивна практика.

У звичайний Типовий колективний Договір включаються такі розділи як правовий статус сторін, визначення прав та способів їх захисту.

Відмічений шаблон Колективного договору опрацьований на непротиворечие умовам і нормам чинного законодавства і особливостям правозастосування, оптимізований під специфіку цивільного обороту, узгодженість умов, забезпечення захисту особистих прав та інтересів сторін.

Завантажити безкоштовно Кол. договір Ви зможете по зазначеній гіперпосилання. Зауважте, що Ви можете завантажити інші типи договорів в розділі на сайті ПроПраво.Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Представляємо вашій увазі зразок договору про повну матеріальну відповідальність, скачати який ви можете абсолютно безкоштовно.

Примітною особливістю Договору про повну матеріальну відповідальність є чіткий розподіл відповідальності на працівника або привлекаемую для виконання завдання сторону. Такий Договір може укладатися навіть у тих випадках, коли законодавчо не передбачається повна матеріальна відповідальність. Власне, такий Договір є добровільною способом взяття додаткової відповідальності особою. Висновок Договору про повну матеріальну відповідальність допомагає захистити інтереси боку роботодавця або замовника, спрощує процес відшкодування шкоди в разі нанесення такого. Такий договір допомагає захистити права, а також є важливим аргументом в судовому розгляді.

Представлений проект договору про повну матеріальну відповідальність опрацьований на відповідність узгодженість умов, оптимізований під специфіку госп. обороту, нормам і правилам українського законодавства та практиці нормозастосування, забезпечення захисту особистих прав та інтересів сторін.

Завантажити Договір про повну матеріальну відповідальність Ви можете за представленою посиланням. Зауважте, що Ви маєте можливість скачати інші різновиди договорів у розділі на сайті ProPravo.Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Представляємо Вашій увазі проект зразок Договору про надання послуг (загальний), скачати який Ви маєте можливість на нашому сайті.

Перш за все, варто зауважити, що Договір на надання послуг - це досить поширений документ, який полягає в цивільному обороті в сфері послуг. А сфера послуг сьогодні є однією з найбільш ємних в народному господарстві, тому потреба в документаційне забезпечення як ніколи велика.

Оформлення відносин між замовником (клієнтом) та виконавцем необхідно за допомогою укладення Договору про надання послуг у Україні. Це істотно знижує ймовірність виникнення спорів між контрагентами.

Будь зразок Договору на надання послуг містить в собі такі пункти, як предмет, сторони, правовий статус сторін, порядок надання послуги, терміни і оплата (ціна), а також відповідальність сторін та вирішення спорів. У деяких випадках передбачається окремий розділ - форс-мажорні обставини.

Справжній шаблон-зразок договору вивчений на непротиворечие захищеність прав сторін, відповідність умов, підігнаний під умови госп. обороту, вимогам і правилам вітчизняного законодавства та специфіці правозастосування.

Завантажити Договір про надання послуг Ви можете за вказаним посиланням. Зверніть увагу, що Ви зможете завантажити інші типи договорів в категорії на нашому сайті.Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Пропонуємо Вашій увазі шаблон Договору про колективну відповідальність, скачати який Ви маєте можливість безкоштовно.

Як правило, доцільність укладення Договору про колективну відповідальність представлена ??у сфері використання бригадної роботи і колективного задіяння ресурсів. Прикладом використання колективної відповідальності можна назвати відрахування з зарплати кожного працівника / виконавця, навіть якщо «проштрафився» тільки один. Таким чином стимулюється колективна зацікавленість в результаті праці. У господарських та цивільно-правових відносинах метод колективної відповідальності набув досить широкого поширення.

Будь зразок договору про колективну відповідальність повинен містити в собі такі умови, як визначення правового статусу учасників, випадки настання відповідальності, порядок притягнення до матеріальної відповідальності, терміни дії договору, порядок вирішення спорів та інші.

Наявний проект-шаблон договору про колективну відповідальність вичитаний на непротиворечие узгодженість умов, забезпечення захисту прав сторін, перевірений під правила господарського обороту, нормам і правилам національного законодавства та практики правозастосування.

Завантажити безкоштовно Договір про колективну відповідальність Ви маєте можливість за представленої посиланням. Зауважте, що крім цього Ви маєте можливість завантажити інші види договорів у розділі на ProPravo.Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Представляємо Вашій увазі Зразок Договору на комунальні послуги, скачати який ви можете на нашому сайті.

Такий вид договорів часто використовують різні експлуатаційні та обслуговуючі організації - від ЖЕКів до різних компаній, що здійснюють послуги по збору сміття, обслуговування ліфтів та ін

Наявність укладеного Договору на комунальні послуги в чому є необхідністю, що визначена чіткою регламентацією нормативних актів. Так, відповідно до законодавства, щоб поставляти комунальні послуги експлуатаційна організація повинна з абонентами укласти Договір на комунальні послуги.

У будь-якому зразку Договору на комунальні послуги містяться такі пункти, як предмет, сторони, правовий статус сторін, порядок надання послуги, терміни і оплата, відповідальність та вирішення спорів. Як показала практика, якщо все чітко і однозначно прописати в Договорі, то розбіжностей і суперечок виникає значно менше.

Позначений проект-зразок договору опрацьований на відповідність підігнаний під правила господарського обороту, несуперечливість умов, захищеність своїх прав сторін, правилам і вимогам нині чинного законодавства і особливостям правозастосування.

Завантажити Договір на комунальні послуги Ви маєте можливість за зазначеної посиланням. Зауважте, що також Ви можете завантажити інші типи договорів в розділі на сайті ProPravo.

НАша форма

Задать вопрос юристу