Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Deprecated: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/html/76495ad0-50be-11e6-beb8-9e71128cae77/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/html/76495ad0-50be-11e6-beb8-9e71128cae77/libraries/cms/application/site.php on line 272

Типовий колективний договір для підприємства: скачати типовий колективний договірТип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Типовий колективний договір - це акт локального регулювання трудових правовідносин, поширюється на невизначене коло осіб, які працюють на даному підприємстві. Колективним договором часто регламентовані відносини соціально-державного партнерства. Держава надає підприємствам на локальному рівні визначати стратегію забезпечення захисту прав працівників, підвищення ефективності використання робочої сили, створення безпечних умов праці і т. д.

Як показує практика, Типовий колективний договір, скачати який можна у нас, є важливим локальним актом, не просто декларативного характеру, а з можливістю реальної реалізації закріплених в ньому прав. Як показує судова практика, навіть колективний типовий договір є гарантом захищеності прав працівників.

Поширення впровадження колективних договорів серед роботодавців - це позитивна практика.

У звичайний Типовий колективний Договір включаються такі розділи як правовий статус сторін, визначення прав та способів їх захисту.

Відмічений шаблон Колективного договору опрацьований на непротиворечие умовам і нормам чинного законодавства і особливостям правозастосування, оптимізований під специфіку цивільного обороту, узгодженість умов, забезпечення захисту особистих прав та інтересів сторін.

Завантажити безкоштовно Кол. договір Ви зможете по зазначеній гіперпосилання. Зауважте, що Ви можете завантажити інші типи договорів в розділі на сайті ПроПраво.