Скачати Зразок Договору оренди нежитлового приміщення

конструктор договоров Украина

Назва файлу: Договір оренди нежитлового приміщення
Тип документа: DOC
Рік складання: 2014
Ссилка на скачування: Скачати Зразок Договору
оренди нежитлового приміщення

За Договором оренди нежитлового приміщення Орендодавець передає Орендарю в тимчасове платне користування без права викупу нежитлове приміщення на певний строк. Варто відзначити, що нежиле приміщення в оренду за Договором оренди передається після підписання акту прийому-передачі, який є невід'ємною частиною договору.

Також вказується, на підставі якого права належить здається в оренду приміщення. Договір оренди нежитлового приміщення не надає Орендарю права на викуп або іншу форму відчуження Приміщення на свою користь чи на користь інших осіб.

У свою чергу, приміщення, що передається в оренду не є предметом судових спорів між Орендодавцем та третіми особами, а також не під арештом і не передано в оренду третім особам, які не перебуває під заставою.

Вказується балансова вартість орендованого приміщення з індексацією на момент укладання Договору оренди нежитлового приміщення.

Амортизаційні відшкодування нараховуються Орендодавцем і використовуються ним на підтримання повнофункціонального технічного стану орендованого Приміщення. Будь зразок Договору оренди нежитлового приміщення містить положення, що капітальний ремонт Приміщення проводиться Орендодавцем у разі потреби. Поточний і косметичний ремонт за погодженням може здійснювати Орендар.

Як правило, вказується, чи має право Орендар передавати орендоване Приміщення або його частину в суборенду яким третім особам. Вже точно цього не можна робити без письмової згоди Орендодавця. Орендодавець згідно Договору оренди приміщення виступає платником податку на прибуток за ставкою 25 %.

Отже, Ви мажете завантажити Договір оренди приміщення 2014.