Договір оренди зразок скачати 2014: новий договір оренди

конструктор договоров Украина

Назва файлу: Договір оренди майна
Тип документа: DOC
Рік складання: 2014
Ссилка на скачування: Скачати Договір оренди майна

Представляємо Вашій увазі типовий зразок договору оренди України, який підійде для укладення більшості орендних правовідносин. Договір оренди України складений відповідно до чинного законодавства України.

Договором оренди регулюються правовідносини, які пов'язані з передачею Орендодавцем Орендарю в тимчасове оплатне користування певних об'єктів ("предмет оренди"). Варто зауважити, що якісні та кількісні показники, докладний перелік складових елементів предмета оренди, а також порядок його передачі Орендодавцем Орендарю згідно з Договором оренди визначені в Додатку до даного Договору оренди (Україна - зразок).

До основних обов'язків орендодавця за цим Договором оренди (зразок) коштує відносити такі обов'язки:

- На оплатній основі забезпечити Орендаря відповідним сировиною і матеріалами, які необхідні для використання (експлуатації) предмета оренди в рамках цільового призначення, в обсязі, асортименті, за ціною та в строки, що визначені в специфікаціях.

- Забезпечувати Орендаря у строки за Договором оренди (зразок), що не порушують нормального режиму використання предмета оренди відповідної технічної та іншої документацією.

- Надавати Орендарю всю потрібну методичну та іншу допомогу у вирішенні даних і перспективних завдань, плануванні і складанні звітності, а також з питань управління та обліку.

Отже, Ви маєте можливість скачати зразок договору оренди (Україна). Зверніть увагу, що у нас в розділі є безліч тематичних договорів оренди/найму.