Договір лізингу обладнання: Зразок Договору лізинга обладнання

конструктор договоров Украина

Назва файлу Договір лізингу обладнання
Тип документа DOC
Рік складання 2014
Ссилка на скачування Скачати Зразок Договір лізингу обладнання

Перш за все, варто зауважити, що в порядку і на умовах, які визначені Договором лізингу обладнання, Лізингодавець передає Лізингоодержувачу, а Лізингоодержувач у свою чергу бере зобов'язання прийняти в користування на термін, менший терміну, протягом якого амортизується 90 відсотків вартості майна та який складає певне майно, що належить лізингодавцю на праві власності і набувається ним без заздалегідь домовленості з Лізингоодержувачем ("майно") і зобов'язується платити лизингодателю позначені лізингові платежі.


Окремо в Договорі лізингу обладнання визначається місцем передачі майна. Також обов'язково Договір лізингу обладнання (зразок) повинен містити порядок використання амортизаційних відрахувань, який узгоджений сторонами. Крім того вказується, що сторони за договором лізингу обладнання погодилися на певний порядок відновлення майна.


За Договором лізингу обладнання у визначений термін після укладання цього Договору лізингу Орендодавець передає майно Лізингоодержувачу шляхом зазначеного способу, оформлюваним відповідним Актом прийому -передачі, що складається у заданий термін, а також передає Лізингоодержувачу певну документацію.

До істотних умов Договору лізингу обладнання варто віднести також порядок здійснення платежів.

Отже, Ви можете завантажити зразок Договору лізингу обладнання. У нас представлено безліч договорів найму, оренди та лізингу, які складені відповідно до чинного законодавства України.