Договір про нерозголошення інформації: завантажити зразок Договору про нерозголошення конфіденційної інформаціїТип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Договір про нерозголошення інформації (англ. Non-disclosure agreement, NDA) являє собою юридична угода, яка укладена двома або більше сторонами для взаємного обміну матеріалами, знаннями чи іншою інформацією з обмеженням (забороною) до неї доступу з боку третіх особам. Такі договори допомагають запобігти витоку будь-якої конфіденційної інформації: починаючи від персональних даних до комерційної таємниці.

Договір про нерозголошення інформації допомагає захистити практично будь-який тип секретної інформації. Зауважимо, що для різних ситуацій є численні шаблони.

Представлений шаблон Договору про нерозголошення інформації вивчений і переглянутий юристами, з метою щоб виключити невідповідності законам, неповноту змісту та інші особливості. При складанні договору були враховані особливості ділового обороту, що дозволяє забезпечувати інтереси учасників.

Чітко підготовлений Договір про нерозголошення конфіденційної інформації є вагомим способом захисту інтересів, виконання умов досягнутої угоди. Як свідчить юридична практика, коли договір оформлений чітко, то конфлікти між учасниками з'являються в істотній мірі менше, та і в суді офіційний Договір - це важливий правовий факт.

Таким чином, якщо Вам потрібен зразок Договору про нерозголошення інформації, то Ви можете його завантажити за вказаним посиланням. Причому, у Вас є право також завантажити безліч інших угод цього розділу.