Договір сервітуту в Україні: завантажити зразок Договору сервітуту земельної ділянки (Україна)

конструктор договоров Украина


Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Представляємо Вашій увазі зразок Договору сервітуту в Україні, скачати який Ви маєте можливість безкоштовно.

Перш за все, варто відзначити, що сервітут за договором встановлюється між власниками сусідніх земельних ділянок. Варто відзначити, що договір про встановлення сервітуту не вимагає державної реєстрації. Реєстрації підлягає тільки право, яке виникло на підставі даного договору.

Договір сервітуту в Україні має сенс завірити нотаріально, щоб не було сумнівів щодо достовірності підписів сторін, що його уклали.

Даний шаблон Договору сервітуту України вивчений і вичитаний юристами, для того щоб виявити антагонізми законам, неповноту внутрішнього змісту й інші особливості. При оформленні договору були враховані особливості ділового обороту, що дозволяє дотримати інтереси сторін.

Чітко підготовлений Договір про встановлення сервітуту є визначальним інструментом забезпечення захищеності прав, виконання положень досягнутої угоди. Як свідчить юридична практика, якщо договір складений грамотно, то спори між учасниками з'являються значно менше, та й в суді офіційний Договір - це найважливіший аргумент.

Таким чином, якщо Вам необхідний зразок Договору сервітуту, то Ви маєте можливість його скачати з означеної посиланням. У свою чергу, Ви можете теж закачати безліч інших угод цього розділу.