Договір відповідального зберігання: завантажити зразок Договору відповідального зберігання

конструктор договоров Украина


Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Пропонуємо Вашій увазі скачати Договір відповідального зберігання на нашому сайті.

Договір відповідального зберігання укладається між Зберігачем і Поклажедержателем.

Варто відзначити, що в якості Предмета договору зберігання на складі може мати місце зберігання будь-яких товарно-матеріальних цінностей згідно з діючими нормами і правилами.

Який-завгодно шаблон Договору відповідального зберігання несе в собі такі пункти, як особливо предмет зобов'язання, сторони, вартість, терміни надання послуг, специфіка з'ясування розбіжностей, відповідальність суб'єктів, специфіку користування послуг і інші аспекти. Оскільки законодавство України дає, по суті, диспозитивність в оформленні договору, то немає фіксованого списку умов, але відмічені є суттєвими, без таких договір може визнаватися нікчемним.

Даний шаблон Договору відповідального зберігання вивчений і переглянутий юристами, з метою щоб виключити невідповідності законам, неповноту внутрішнього змісту і інші нюанси. При оформленні договору враховувалися аспекти ділового обороту, що дає можливість врахувати інтереси сторін.

Чітко складений Договір відповідального зберігання є важливим способом захисту інтересів, реалізації положень укладеного зобов'язання. Як показує практика, коли договір укладено юридично чітко, то розбіжності між учасниками виникають істотно менше, та й у судовому розгляді професійний Договір - це найважливіший правовий аргумент.

Отже, якщо Вам потрібна Договір відповідального зберігання, то Ви маєте можливість його скачати за вказаним посиланням. При цьому, Ви можете теж закачати багато інших угод даного розділу.