Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Deprecated: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/html/76495ad0-50be-11e6-beb8-9e71128cae77/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/html/76495ad0-50be-11e6-beb8-9e71128cae77/libraries/cms/application/site.php on line 272

Договір залізничного перевезення: завантажити зразок Договору залізничного перевезенняТип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Перш за все, варто відзначити, що залізничні перевезення видаються вельми популярним видом доставки, оскільки, на відміну від автомобільних перевезень, тут не має значення погода, а збереження залишається на досить високому рівні, швидкість руху стабільна, а також є можливість перевозити речі практично в будь-яких обсягах, використовуючи контейнери, вагони, негабаритні товари. Ціна даної доставки набагато нижче, порівняно з автомобільним, авіаційним, водним транспортом.

Разом з тим, здійснення перевезень допомогою залізничним транспортом має і свої недоліки - досить малу швидкість пересування, а також неможливість доставки вантажів безпосередньо до місця призначення, тому часто потрібно залучення до доставки автотранспорту.

Позначений шаблон Договору про залізничні перевезення перевірений і проаналізований юрисконсультами, для того щоб визначити конфлікти національному законодавству, прогалини змісту і інші особливості. При оформленні договору враховувалися особливості цивільного обороту, що дає можливість забезпечувати інтереси сторін.

Чітко оформлений Договір залізничних перевезень є ключовим інструментом захисту інтересів, забезпечення умов досягнутої угоди. Як показує юридична практика, якщо договір підготовлений юридично чітко, то спори між контрагентами виникають в істотній мірі рідше, та й у судовому спорі офіційний Договір - це вагомий юридичний аргумент.

В цілому, якщо Вам потрібна Договір залізничних перевезень, то Ви можете його завантажити за представленою посиланням. У свою чергу, у Вас є право також закачати безліч інших договорів даного розділу.