Договір доручення з фізичною особою: завантажити зразок Договору доручення з фізичною особою

конструктор договоров Украина


Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Представляємо Вашій увазі Договір доручення з фізичною особою, скачати який Ви маєте можливість на нашому сайті.

За договором доручення з фізичною особою одна сторона бере зобов'язання вчинити від імені та за рахунок іншої сторони обумовлені юридичні дії. У договорі доручення з фіз. особою іменуються: Довіритель і Повірений. Причому, сторонами за договором доручення можуть виступати не тільки фізичні, а й юридичні особи. Головна умова - володіння повною цивільною дієздатністю.

Варто відзначити окремо, що Договором доручення з фіз. особою може встановлюватися виключне право повіреного на виконання від імені та за рахунок довірителя всіх або будь-якої частини юридичних дій, які передбачені договором.

Справжній приклад Договору доручення перевірений і переглянутий юристами, щоб виключити протиріччя загальному законодавству, неповноту внутрішнього змісту й інші нюанси. При складанні угоди були враховані моменти ділового обороту, що дозволяє врахувати інтереси контрагентнов.

Правильно підготовлений Договір доручення є важливим способом захищеності інтересів, виконання умов укладеного договору. Як показує юридична практика, коли договір підготовлений чітко, то спори між суб'єктами виникають істотно менше, та й у судовому розгляді професійний Договір доручення - це найважливіший юридичний факт.

Таким чином, якщо Вам потрібна Договір доручення з фізичною особою, то Ви можете його завантажити за вказаною гіперпосилання. Причому, Ви можете теж завантажити багато інших угод цього розділу.