Договір доручення Україна: завантажити зразок Типового Договору доручення 2014

конструктор договоров Украина


Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Договір доручення в Україні являє собою угоду, згідно з яким одна його сторона, іменована повіреним, зобов'язується перед іншою стороною (довіритель) вчинити від імені та за кошти довірителя конкретно визначені юридично значимі дії.

Таким чином, своїми діями повірений створює юридичні наслідки, включаючи як речові, так і зобов'язальні для свого довірителя. Як правило, повноваження повіреного у правовідносинах з 3-ми особами оформляються за допомогою доручення, виданої довірителем.

Повірений може отримувати від свого довірителя винагороду у разі, якщо умова про даний винагороду міститься в підписаному договорі доручення (Україна).

Позначений зразок Договору доручення (Україна) вивчений і вичитаний юрисконсультами, щоб визначити невідповідності законодавству, прогалини внутрішнього змісту і інші нюанси. При підготовці угоди враховувалися моменти цивільного обороту, що дає можливість забезпечувати інтереси сторін.

Чітко складений Договір доручення в Україні є важливим способом захищеності прав, реалізації положень укладеного договору. Як свідчить юридична практика, якщо договір складений юридично правильно, то спори між контрагентами з'являються істотно менше, та й у суді професійний Договір - вагомий правової факт.

В цілому, якщо Вам необхідний Договір доручення, то Ви маєте можливість його скачати з означеної гіперпосилання. У свою чергу, у Вас є право теж закачати багато інших договорів даного розділу.