Договір будівельних послуг: завантажити зразок Договору надання будівельних послуг

конструктор договоров Украина


Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Представляємо Вашій увазі зразок Договору будівельних послуг, скачати який Ви маєте можливість безкоштовно.

Будівництво та ремонт - популярні сфери обслуговуючого сектора. Сотні і тисячі компаній по всій країні надають послуги в сегментах ремонту квартир, будинків, інші будівельні послуги. Це обумовлює необхідність оформлення договірних правовідносин. Щоб забезпечити чіткість виконання досягнутих угод, учасники (контрагенти) укладають між собою Договір надання будівельних послуг. Таким чином є можливість захистити інтереси і права учасників, попередивши ймовірність виникнення суперечок і розбіжностей.

Всякий зразок Договору надання будівельних послуг містить в собі такі розділи, як предмет угоди, терміни надання послуги, суб'єктний склад, параметри користування послуг, порядок з'ясування розбіжностей, ціну, відповідальність суб'єктів і інші моменти. Так як цивільне законодавство надає диспозитивність в оформленні угод, то відповідно немає фіксованого списку умов, але позначені є визначальними, без таких договір може бути визнаний нікчемним.

Наявний зразок договору будівельних послуг досліджений на непротиворечие перевірений під правила господарського обороту, відповідність умов, умов і норм вітчизняного законодавства та особливостям нормозастосування, захищеність прав сторін.

Завантажити Договір будівельних послуг Ви зможете з означеної посиланням. Зауважте, що Ви можете завантажити інші різновиди договорів у розділі на ProPravo.