Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Deprecated: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/html/76495ad0-50be-11e6-beb8-9e71128cae77/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/html/76495ad0-50be-11e6-beb8-9e71128cae77/libraries/cms/application/site.php on line 272

Договір правових послуг: завантажити зразок Договору надання правових послугТип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Представляємо Вам зразок Договору правових послуг, скачати який Ви можете безкоштовно.

Коли юрист надає будь-яку правову допомогу громадянам, то такі відносини вимагають договірного оформлення. Будь-які правові послуги оформляють у вигляді Договору - це гарантія захищеності прав та інтересів обох сторін, що особливо важливо.

Як показує практика, суперечок виникає менше там, де відносини чітко, грамотно оформлені. Ось чому, використовуючи правові послуги, важливо оформляти Договір правових послуг.

У переважній більшості випадків Договір надання правових послуг містить в собі такі пункти, як предмет, сторони, правовий статус сторін, терміни і ціна, порядок прийому послуги, відповідальність сторін та ін Цього достатньо, щоб врегулювати всі важливі і спірні моменти, які потрібно знати на етапі оформлення відносин. В цілому, це важливо. Вже багато юристів, які надають правові послуги, пропонують своїм клієнтам укладати Договір правових послуг.

Позначений проект-зразок договору про надання правових послуг вичитаний на відповідність несуперечливість умов, перевірений під правила господарського обороту, захищеність особистих прав сторін, вимогам і правилам спільного законодавства та практиці правозастосування.

Завантажити Договір про надання правових послуг Ви зможете за представленою гіперпосилання. Зверніть увагу, що також Ви маєте можливість скачати інші різновиди договорів у категорії на ProPravo.