Договір надання послуг фізичною особою: завантажити зразок Договору на надання послуг

конструктор договоров Украина


Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
У нас Ви маєте можливість скачати Договір на надання послуг фізичною особою.

Перш за все, варто зауважити, що Договором на надання послуг фізичною особою оформляються правовідносини, в яких однією зі сторін є фізична особа (як підприємець, так і не підприємець) з будь-яким іншою особою (фіз. або юр. Особою) .

І хоча, Договір на надання послуг фізичною особою - це формалізація відносин, тим не менш, це дозволяє захистити права та інтереси сторін. Як показує практика, наявність таких договір між сторонами правовідносин істотно знижує ймовірність виникнення суперечок, але навіть при виникненні таких дуже багато з них навіть не доходить до суду, бо сторони врегулюють питання за допомогою грамотно прописаної процедури врегулювання суперечок.

Представлений шаблон договору на надання послуг фізичною особою дозволить захистити ваші права та інтереси. Пам'ятайте, що якісний договір - це вже половина успіху.

Наявний шаблон договору досліджений на непротиворечие захищеність своїх прав сторін, оптимізований під умови господарського обороту, відповідність умов, правилам і нормам чинного законодавства і особливостям нормозастосування.

Завантажити безкоштовно Договір на надання послуг фіз. особою Ви можете за представленою гіперпосилання. Зверніть увагу, що також Ви можете завантажити інші різновиди договорів у розділі на сайті ПроПраво.