Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Deprecated: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/html/76495ad0-50be-11e6-beb8-9e71128cae77/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/html/76495ad0-50be-11e6-beb8-9e71128cae77/libraries/cms/application/site.php on line 272

Договір на надання послуг (загальний): завантажити зразок Договору про надання послугТип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Представляємо Вашій увазі проект зразок Договору про надання послуг (загальний), скачати який Ви маєте можливість на нашому сайті.

Перш за все, варто зауважити, що Договір на надання послуг - це досить поширений документ, який полягає в цивільному обороті в сфері послуг. А сфера послуг сьогодні є однією з найбільш ємних в народному господарстві, тому потреба в документаційне забезпечення як ніколи велика.

Оформлення відносин між замовником (клієнтом) та виконавцем необхідно за допомогою укладення Договору про надання послуг у Україні. Це істотно знижує ймовірність виникнення спорів між контрагентами.

Будь зразок Договору на надання послуг містить в собі такі пункти, як предмет, сторони, правовий статус сторін, порядок надання послуги, терміни і оплата (ціна), а також відповідальність сторін та вирішення спорів. У деяких випадках передбачається окремий розділ - форс-мажорні обставини.

Справжній шаблон-зразок договору вивчений на непротиворечие захищеність прав сторін, відповідність умов, підігнаний під умови госп. обороту, вимогам і правилам вітчизняного законодавства та специфіці правозастосування.

Завантажити Договір про надання послуг Ви можете за вказаним посиланням. Зверніть увагу, що Ви зможете завантажити інші типи договорів в категорії на нашому сайті.