Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Договір про повну матеріальну відповідальність (індивідуальний): завантажити договір про повну матеріальну відповідальністьТип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Представляємо вашій увазі зразок договору про повну матеріальну відповідальність, скачати який ви можете абсолютно безкоштовно.

Примітною особливістю Договору про повну матеріальну відповідальність є чіткий розподіл відповідальності на працівника або привлекаемую для виконання завдання сторону. Такий Договір може укладатися навіть у тих випадках, коли законодавчо не передбачається повна матеріальна відповідальність. Власне, такий Договір є добровільною способом взяття додаткової відповідальності особою. Висновок Договору про повну матеріальну відповідальність допомагає захистити інтереси боку роботодавця або замовника, спрощує процес відшкодування шкоди в разі нанесення такого. Такий договір допомагає захистити права, а також є важливим аргументом в судовому розгляді.

Представлений проект договору про повну матеріальну відповідальність опрацьований на відповідність узгодженість умов, оптимізований під специфіку госп. обороту, нормам і правилам українського законодавства та практиці нормозастосування, забезпечення захисту особистих прав та інтересів сторін.

Завантажити Договір про повну матеріальну відповідальність Ви можете за представленою посиланням. Зауважте, що Ви маєте можливість скачати інші різновиди договорів у розділі на сайті ProPravo.