Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Трудовий договір між працівником і підприємцем: завантажити зразок трудового договору з ФОПТип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Представляємо Вашій увазі проект Договору між фіз. особою підприємцем ФОП і працівником, який сьогодні є одним з найбільш поширених у трудових правовідносинах.

Якщо подивитися на сучасні трудові відносини, то можна сказати, що часто ФОП нехтують укладенням такого важливого документа, що згодом виливається в незахищеність працівників, претензії з боку перевіряючих структур до ФОП, судових спорах.

Ось тому так важливо оформляти трудові правовідносини за допомогою укладення Договору між фіз. особою підприємцем і працівником, що дозволить захистити інтереси роботодавця і права працівника.

Представлений проект трудового договору між ПП та працівником відповідає вимогам і нормам чинного законодавства.

Позначений шаблон трудового договору між ФОП та працівником перевіряється на непротиворечие підігнаний під специфіку госп. обороту, умовам і нормам чинного законодавства і специфіці правозастосування, реалізацію захисту прав та інтересів сторін, логічність умов.

Завантажити безкоштовно Трудовий Договір між ФОП та працівником Ви зможете по зазначеній посиланням. Зверніть увагу, що Ви маєте можливість завантажити інші типи договорів в розділі на ProPravo.