Субагентский договір: завантажити зразок субагентской договору

конструктор договоров Украина


Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Як правило, в більшості випадків, Агентські договору не забороняють укладення Агентами з метою виконання останніми своїх зобов'язань, договори з третіми особами. Таким чином, суть субагентский договору полягає в тому, що Агент передоручає виконання своїх зобов'язань за договором третім особам, і оформляються ці відносини саме за допомогою підписання такого роду договору, що має назву субагентский договором.

У свою чергу, будь зразок субагентский договору вже не передбачає можливості укладення субагентом інших угод з третіми особами. Як правило, вказується наступне формулювання: по субагентский договором Субагент не має права залучати третіх осіб до його виконання.

У предмет субагентский договору входить сприяння субагентами в ув'язненні Принципалом угоди, наприклад, з купівлі нерухомості.

Субагент по субагентский договором здійснює виконання своїх обов'язків точно на тій же території, що і веде свою діяльність Агент згідно Агентського Договору.

У кожному зразку субагентский договору містяться такі пункти, як права і обов'язки сторін, їх відповідальність, порядок виконання зобов'язань, термін дії договору та ін

Зазначений проект-шаблон субагентский договору перевіряється на непротиворечие підігнаний під умови господарського обороту, захищеність особистих прав та інтересів сторін, узгодженість умов, вимогам і умовам українського законодавства і специфіці правозастосування.

Завантажити Субагентский Договір (образнц) Ви маєте можливість за вказаним посиланням. Зауважте, що крім цього Ви можете завантажити інші види договорів у категорії на веб-ресурсі ProPravo.