Шаблон агентського договору на покупку нерухомості: завантажити агентський договір на придбання нерухомості

конструктор договоров Украина


Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Для початку скажемо, що по Агентського договору, шаблон якого Ви можете завантажити у нас, Агент зобов'язується за дорученням і в інтересах Принципала за обумовлену винагороду сприяти укладенню Принципалом угоди по купівлі певної нерухомості відповідно до позначеними умовами.

Правочинності Агента на укладення угоди на позначених умовах підтверджуються Агентським договором (Україна) і не вимагають додаткового підтвердження, у тому числі за допомогою оформлення довіреностей, доручень та інших документів.

За Агентського Договору (шаблон см.) Агент має право самостійно визначати спосіб виконання зобов'язань, проводити переговори з третіми особами, залучати інших суб'єктів за допомогою передоручення, а також отримати винагороду за виконану роботу.

Будь шаблон Агентського договору припускає порядок приймання-передачі наданих послуг - як правило, це здійснюється за допомогою укладення Акту прийому-передачі об'єкта нерухомого майна.

Наявний шаблон-зразок Агентського договору досліджений на відповідність реалізацію захисту прав та інтересів сторін, несуперечливість умов, підігнаний під специфіку цивільного обороту, умов і норм українського законодавства та практиці правозастосування.

Завантажити безкоштовно Агентський Договір Ви маєте можливість за вказаним посиланням. Зауважте, що Ви зможете завантажити інші різновиди договорів у категорії на сайті ProPravo.