Агентський договір Україна: завантажити зразок Агентського договору в Україні

конструктор договоров Украина


Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Перш за все, необхідно зауважити, що відповідно до Агентським договором (Україна), зразок якого скачати безкоштовно Ви можете на нашому сайті, «Агент» дає зобов'язання за певну винагороду виконати за дорученням «Принципала» юридично значимі чи інші дії від імені та за рахунок коштів «Принципала», які спрямовані придбання товарів для Принципала (продаж послуг, покупку нерухомості, пошук клієнтів для Принципала і т. п.). Згідно угоді, що вчинено відповідно Агентського договору (Україна) «Агентом» з 3-м особою, то права і обов'язки, що випливають з угоди, виникають саме у Принципала.

Будь Зразок Агентського договору (Україна) повинен неодмінно міститися в умовах або в додатку до Агентського договору, який є його невід'ємною частиною. Агент повинен здійснити угоду на тих умовах, які містить укладений Агентський Договір (Україна).

Укладаючи Агентський Договір в Україні, сторони обов'язково повинні визначити його термін.

Представлений шаблон-зразок Агентського договору (Україна) перевіряється на відповідність нормам і правилам чинного законодавства, несуперечливість умов, захищеність особистих прав сторін, оптимізований під умови господарського обороту.

Завантажити безкоштовно Агентський Договір (Україна) Ви можете з означеної посиланням. Зверніть увагу, що Ви маєте можливість завантажити інші види агентських договорів в розділі «Агентські договори» на нашому сайті.