Договір оренди будівлі: скачать зразок Договору оренди будівлі

конструктор договоров Украина

Назва файлу: Договір оренди будівлі
Тип документа: DOC
Рік складання: 2014
Ссилка на скачування: Скачати Зразок Договору оренди будівлі

Для початку зауважимо, що в порядку і на умовах Договору оренди будівлі (Україна), Орендодавець дає зобов'язання передати в користування Орендарю, а Орендар повинен прийняти у тимчасове користування будівлю ("об'єкт" оренди), який належить Орендодавцю на праві власності (вказується документ) .

У Договорі оренди будівлі обов'язково повинні вказуватися її технічні характеристики .

Окремо необхідно зупинити Вашу увагу на порядок передачі будівлі в оренду. Згідно Договору оренди будівлі процес передачі -приймання будівлі відбувається на основі відповідного Акту двосторонньою комісією, яка повинна складатися з представників Сторін.

Сторони за Договором оренди будівлі повинні у відведений термін призначити своїх представників у двосторонню комісію, а також почати фактичну передачу об'єкта протягом певного терміну, починаючи з моменту набрання чинності Договору .

Протягом обумовленого в Договорі оренди будівлі (Україна) строку Орендодавець повинен виїхати з об'єкта і підготувати його до передачі Орендареві.

За Договором оренди будівля повинна бути передано Орендодавцем та прийнято Орендарем протягом певного терміну з дати початку діяльності двосторонньої комісії .

При передачі об'єкта обов'язково має бути складений Акт прийому-передачі, що підписується членами створеної сторонами двосторонньої комісії.

За замовчуванням, моментом передачі будівлі вважається момент підписання вищезгаданого Акту.

Отже, Ви маєте можливість скачати безкоштовно Договір оренди будівлі (Україна).