Договір оренди нерухомості: скачати Зразок Договору оренди нерухомості

конструктор договоров Украина

Назва файлу: Договір оренди нерухомості
Тип документа: DOC
Рік складання: 2014
Ссилка на скачування: Скачати Зразок Договору оренди нерухомості

Згідно з Договором оренди нерухомості, Орендодавець зобов'язується передати за плату Орендарю у строкове користування, а Орендар зобов'язується прийняти у тимчасове користування об'єкт нерухомості, визначений положенням Договору оренди об'єкта нерухомості, і бере на себе обов'язок сплачувати Орендодавцю орендну плату.

У Договорі оренди об'єкта нерухомості має бути зазначено, на підставі якого титульного права об'єкт оренди належить Орендодавцю, що повинно підтверджуватися дійсним правовстановлюючим документом. У всіх зразках Договорів оренди нерухомості обов'язково вказуються характеристики переданого в оренду об'єкта.

Окремо відзначимо, як відбувається передача об'єкта в оренду - цей процес також повинен бути зафіксований в Договорі оренди нерухомості.

Так, прийом - передача об'єкта оренди нерухомості за Договором, здійснюється двосторонньою комісією, що складається з представників cторон Договору. Для цього сторонам доведеться призначити своїх представників у двосторонню комісію і безпосередньо приступити до передачі об'єкта у відведений термін.

Скажімо також, що при передачі об'єкта оренди нерухомості складається Акт прийому -передачі, що підписується членами двосторонньої комісії. Власне, цей Акт є невід'ємною частиною Договору оренди нерухомого об'єкта.

Отже, Ви можете завантажити Договір оренди нерухомості (Зразок).