Договір оренди будівлі: скачати зразок Договору оренди будівлі

конструктор договоров Украина

Назва файлу: Договір оренди будівлі
Тип документа: DOC
Рік складання: 2014
Ссилка на скачування: Скачати Зразок Договору оренди будівлі

Згідно з Договором оренди будівлі (споруди) регулюються правовідносини, які пов'язані з передачею Орендодавцем Орендарю в тимчасове платне користування будівлі (капітальної споруди).

Що стосується такого аспекту, як порядок передачі об'єкта оренди в орендне користування, то відзначимо, що згідно Договору оренди будівлі/споруди прийом - передача об'єкта оренди здійснюється двосторонньою комісією, яка складається з представників Сторін. Відповідно, сторони повинні призначити своїх представників у таку двосторонню комісію та приступити до прийому-передачі об'єкта оренди протягом визначеного терміну. Так, згідно Договору оренди будівлі/споруди, Орендодавець зобов'язаний підготувати приміщення до передачі Орендарю в орендне користування.

Об'єкт оренди за Договором повинен бути переданий Орендодавцем та прийнятий Орендарем протягом певного часу з моменту набрання чинності Договору оренди будівлі (капітальної споруди).

Обов'язковою умовою передачі об'єкта оренди є складання Акту прийому-передачі, що підписується членами двосторонньої комісії та скріплюються печатками Сторін. За Договором оренди нежитлового будинку об'єкт оренди може вважатися переданим в орендне користування відразу після підписання Акту прийому-передачі.

Отже, договір оренди будівлі (споруди) Ви можете скачати безкоштовно.