Договір земельного сервітуту: скачати зразок Договору земельного сервітуту

конструктор договоров Украина

Назва файлу: Договір земельного сервітуту
Тип документа: DOC
Рік складання: 2014
Ссилка на скачування: Скачати Договір земельного сервітуту

За Договором земельного сервітуту варто зауважити, що земельний сервітут визначається щодо земельної ділянки (вказується площа, кадастровий номер, цільове призначення, правовий режим та ін параметри). Договором сервітуту на земельну ділянку встановлюється сервітут в інтересах сервітуарієм на право користування чи володіння (тип земельного сервітуту відповідно до чинних положень ст. 99 ЗК України або ін).

Слід сказати, що згідно Договору земельного сервітуту власник земельної ділянки зобов'язаний попередити іншу сторону про права третіх осіб на земельну ділянку, включаючи про наявність договору оренди земельної ділянки.

У разі, коли земельна ділянка, щодо якого визначається сервітут, переданий в оренду, то укладання Договору земельного сервітуту можливо тільки лише з письмової згоди орендаря на умовах такого договору з попереднім внесенням відповідних змін та доповнень до договору оренди. Причому такі зміни повинні повністю відповідати умовам такого договору земельного сервітуту.

Одним з істотних умов Договору земельного сервітуту є визначення строку користування земельною ділянкою - це може бути конкретний термін або відмітка про постійне землекористуванні.

По закінченні терміну дії позначеного Договору земельного сервітуту його дія може бути пролангіровано за згодою сторін.

Отже, Ви можете завантажити безкоштовно Договір земельного сервітуту - Договір про встановлення земельного сервітуту.