Договір субаренди майна: скачати зразок договіра субаренди майна

конструктор договоров Украина

Назва файлу: Договір субаренди майна
Тип документа: DOC
Рік складання: 2014
Ссилка на скачування: Скачати Зразок Договору субаренди майна

Договором суборенди регулюються правовідносини, які пов'язані з передачею Орендарем Суборендареві у тимчасове (строкове) користування майна, визначеного у переліку, доданому до такого Договору (далі «майно»).

Відповідно до Договору суборенди майно перебуває в орендному користуванні Орендаря у відповідності з Договором оренди (вказується договір оренди первинний).

Сторони за Договором суборенди визначили порядок використання амортизаційних відрахувань.

Що стосується порядку передачі майна в суборенду, то вказуються терміни, протягом яких майно має бути передано Орендарем та прийняте Суборендарем.

У договорі суборенди вказується, що передача майна в суборенду здійснюється за відповідним Актом прийому -передачі, що підписується Сторонами.

До одним з істотних умов Договору суборенди є термін суборенди, який обчислюється з моменту прийняття майна Суборендарем по Акту прийому -передачі і може бути змінений лише за згодою Сторін.

Обов'язково будь-який зразок Договору суборенди містить порядок здійснення плати за суборенду, що проводиться в безготівковому порядку на поточний рахунок Орендаря в обумовлені терміни.

Отже, у Вас є можливість завантажити зразок договору суборенди, а також інші види договорів найму.