Договір оренди обладнання: зразок договору оренди обладнання

конструктор договоров Украина

Назва файлу: Договір оренди обладнання
Тип документа: DOC
Рік складання: 2014
Ссилка на скачування: Скачати Зразок Договіра оренди обладнання

За Договором оренди обладнання Наймодавець в порядку і на умовах, що визначені даним Договором, зобов'язується здійснити передачу Наймачеві в оплатне строкове користування обладнання, що є власністю Орендодавця.

Зауважимо, що перелік переданого в оренду обладнання за договором має зазначатися в Додатку до Договору, яке є його невід'ємною частиною. Обов'язково вказується стан (насамперед, якість) обладнання на момент передачі його в оренду. Оцінюється вартість цього майна. Робиться помітка, що обладнання має використовуватися за цільовим призначенням.

Окремим пунктом в будь-якому зразку Договору оренди обладнання є позначення порядку передачі наймачеві обладнання. Як правило, прийом - передача обладнання відбувається за актом повноважними представниками Сторін. У Договорі оренди обладнання може бути вказаний термін для його передачі.

Як ми вже відзначили, при передачі обладнання в оренду обов'язково складається акт здачі-приймання, що підписується компетентними представниками Сторін. Причому, обов'язок зі складання акту здачі -приймання покладена на Сторону, яка передає обладнання іншій Стороні за Договором оренди обладнання. Обладнання вважається переданим в оренду за Договором оренди обладнання з моменту підписання позначеного акту здачі -приймання.

Одним з істотних умов Договору оренди обладнання є термін найму, який починається з моменту підписання акту здачі-приймання.

Також зразок Договору оренди обладнання містить умови оплати за користування обладнанням. Плата за користування обладнанням за договором нараховується з дати підписання акту здачі -приймання.

Отже, Ви можете завантажити зразок договору оренди обладнання. Дивіться також інші зразки договорів України з цієї категорії.