Договір найму приміщення: скачать зразок Договору найму приміщення

конструктор договоров Украина

Назва файлу: Договір найму приміщення
Тип документа: DOC
Рік складання: 2014
Ссилка на скачування: Скачати Договір найму приміщення

Згідно з Договором найму приміщення в порядку і на умовах, які визначені таким Договором, Орендодавець дає зобов'язання передати Наймачеві, а Наймач в свою чергу зобов'язується прийняти у тимчасове строкове оплатне користування приміщення, яке визначено таким Договором, а також зобов'язується здійснювати наймодавцю орендну плату.

Обов'язковою істотною умовою Договору найму приміщення є вказівка предмета оренди - приміщення, переданого в оренду за Договором (вказується адреса, право власності приміщення).

Також у Договорі найму приміщення може бути зазначено, що наймодавець дозволяє Наймачеві на термін дії даної угоди перереєструвати номер в приміщенні на ім'я орендаря.

Одним з істотних умов Договору найму приміщення в Україні є його термін. Приміщення надається в орендне користування на певний термін з моменту прийняття його за актом приймання-передачі, що підписується Сторонами. Термін найму приміщення в Договорі може бути змінений тільки виходячи з угоди Сторін.

Обов'язково будь-який зразок Договору найму приміщення містить в собі такий пункт, як плата за найм, що обчислюється у грошовому еквіваленті. Можливо також зазначення строків здійснення проплати.

Отже, Ви маєте чудову можливість завантажити зразок Договору найму приміщення. Якщо Вас цікавлять інші зразки договорів найму, то на нашому сайті Ви зможете завантажити практично будь-який типовий договір.