Аграрне право України: Підручник з аграрного права України скачати

конструктор договоров Украина
Підручник з аграрного права України Назва: Аграрне право України: Підручник
Автори: Колектив Одеської академії під ред. О.О. Погребного

Тип матеріалу: підручник з аграрного права України
Рік видання: 2007
Обсяг: 356

Формат файлу: doc


Краткий опис підручника з Аграрного права України:


У підручнику з аграрного права України докладно розглянуті умови та особливості створення та роботи суб'єктів аграрних правовідносин, аспекти права власності їх на землю, вивчені умови та порядок набуття і користування земельними ділянками, реалізації земельних прав і обмеження прав на землю.

Підручник з аграрного права буде корисним, перш за все, для студентів, аспірантів та викладачів правознавчих, аграрних, землевпорядних та економічних спеціальностей у ВНЗ, а також широко­му колу читачів, які цікавляться питаннями аграрного пра­ва України.

Аграрне право України - це сукупність правових норм, що об'єднуються в комплексну галузь права, і регулюючих аграрні правовідносини, що складаються в галузі сільськогосподарської діяльності при безпосередньому використанні земель сільськогосподарського призначення суб'єктами агрогосподарства.

Необхідно відзначити, що відповідно до законодавства предмет аграрного права України - це регламентовані відповідними нормами майнові, земельні, соціальні, організаційно-управлінські, трудові відносини, що виникають при здійсненні аграрними суб'єктами виробничо-господарської та іншої сільськогосподарської діяльності.