SidebarТип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Представляємо Вашій увазі типовий договір на надання послуг, скачати який ви маєте можливість безплатно. Даний Типовий договір на послуги допоможе в більшості випадків самостійно оформити договірні відносини у сфері обслуговування.

Сфера обслуговування сьогодні представляє більше третини всієї економіки країни, але відносини тут необхідно оформляти за допомогою договорів. Оформляючи типовий договір на надання послуги, контрагенти отримують правову захищеність своїх прав та інтересів. Немає необхідності сперечатися, коли все в договорі чітко прописано - практика показала, що ймовірність виникнення спорів істотно менше в тих випадках, коли є укладений Договору на надання послуги. А це ще більш важливо, адже відвернена суперечка - це суттєва перевага в бізнесі.

Будь типовий Договір на послуги містить в собі такі умови, як предмет, сторони, особливості здійснення послуги, термін, ціна, відповідальність сторін та порядок вирішення спорів.

Цей шаблон Типового договору на послуги вивчений на відповідність оптимізований під правила господарського обороту, реалізацію захисту власних прав сторін, правилам і нормам чинного законодавства і практиці нормозастосування, відповідність умов.

Завантажити Типовий договір на послуги Ви зможете по зазначеній гіперпосилання. Зауважте, що також Ви зможете завантажити інші різновиди договорів у категорії на нашому сайті.