SidebarТип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Представляємо Вашій увазі Зразок Договору на комунальні послуги, скачати який ви можете на нашому сайті.

Такий вид договорів часто використовують різні експлуатаційні та обслуговуючі організації - від ЖЕКів до різних компаній, що здійснюють послуги по збору сміття, обслуговування ліфтів та ін

Наявність укладеного Договору на комунальні послуги в чому є необхідністю, що визначена чіткою регламентацією нормативних актів. Так, відповідно до законодавства, щоб поставляти комунальні послуги експлуатаційна організація повинна з абонентами укласти Договір на комунальні послуги.

У будь-якому зразку Договору на комунальні послуги містяться такі пункти, як предмет, сторони, правовий статус сторін, порядок надання послуги, терміни і оплата, відповідальність та вирішення спорів. Як показала практика, якщо все чітко і однозначно прописати в Договорі, то розбіжностей і суперечок виникає значно менше.

Позначений проект-зразок договору опрацьований на відповідність підігнаний під правила господарського обороту, несуперечливість умов, захищеність своїх прав сторін, правилам і вимогам нині чинного законодавства і особливостям правозастосування.

Завантажити Договір на комунальні послуги Ви маєте можливість за зазначеної посиланням. Зауважте, що також Ви можете завантажити інші типи договорів в розділі на сайті ProPravo.