SidebarТип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Пропонуємо Вашій увазі шаблон Договору про колективну відповідальність, скачати який Ви маєте можливість безкоштовно.

Як правило, доцільність укладення Договору про колективну відповідальність представлена ??у сфері використання бригадної роботи і колективного задіяння ресурсів. Прикладом використання колективної відповідальності можна назвати відрахування з зарплати кожного працівника / виконавця, навіть якщо «проштрафився» тільки один. Таким чином стимулюється колективна зацікавленість в результаті праці. У господарських та цивільно-правових відносинах метод колективної відповідальності набув досить широкого поширення.

Будь зразок договору про колективну відповідальність повинен містити в собі такі умови, як визначення правового статусу учасників, випадки настання відповідальності, порядок притягнення до матеріальної відповідальності, терміни дії договору, порядок вирішення спорів та інші.

Наявний проект-шаблон договору про колективну відповідальність вичитаний на непротиворечие узгодженість умов, забезпечення захисту прав сторін, перевірений під правила господарського обороту, нормам і правилам національного законодавства та практики правозастосування.

Завантажити безкоштовно Договір про колективну відповідальність Ви маєте можливість за представленої посиланням. Зауважте, що крім цього Ви маєте можливість завантажити інші види договорів у розділі на ProPravo.