SidebarТип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Представляємо Вашій увазі трудовий договір між працівником і роботодавцем, який є одним з найпоширеніших у трудових відносинах. Дуже часто суперечки між роботодавцем і працівником можна запобігти, склавши правильний трудовий договір між працівником і роботодавцем.

Зрозуміло, якщо працівник приходить зі «своїм» трудовим договором, то в переважній більшості випадків роботодавець навіть розмовляти не стане, - «мовляв, що ти мені підсовуєш, я сам знаю, який договір підписувати і Досвідос!». Однак навіть у такому випадку Вам цікаво як працівнику буде скачати трудовий договір між працівником і роботодавцем, щоб почитати, як повинні бути захищені права.

Даний Зразок трудового договору між працівником і роботодавцем складений у повній відповідності до вимог чинного трудового законодавства.

Наявний проект-зразок трудового договору перевіряється на непротиворечие вимогам і умовам спільного законодавства та особливостям нормозастосування, оптимізований під правила госп. обороту, захищеність особистих прав та інтересів сторін, відповідність умов.

Завантажити безкоштовно Трудовий Договір Ви маєте можливість за зазначеної гіперпосилання. Зауважте, що також Ви маєте можливість скачати інші різновиди договорів в розділі на нашому сайті.