SidebarТип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Представлений Вашій увазі Агентський договір на надання послуг віднесений до виду посередницьких договорів.

Нагадаємо, що згідно Агентського договору на надання послуг, Агент повинен за дорученням і в інтересах Принципала за певну винагороду сприяти вчиненню Принципалом угод з надання певних послуг у певній сфері, що визначено додатком до договору.

Агентський договір на надання послуг можна вважати виконаним з моменту укладення Принципалом угод про надання послуг з третіми особами за умови дотримання положень цього Договору.

За Агентського договору на надання послуг Агент має повноваження укладати з 3-ми особами договори про надання агентських послуг, предмет яких буде тотожний предмету цього Договору.

Наявний проект-шаблон Агентського договору досліджений на відповідність несуперечливість умов, реалізацію захисту власних прав та інтересів сторін, вимогам і умовам національного законодавства і особливостям нормозастосування, перевірений під правила цивільного обороту.

Завантажити Агентський Договір Ви зможете за вказаним посиланням. Зауважте, що крім цього Ви зможете завантажити інші типи договорів в розділі на сайті ПроПраво.Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Представляємо Вашій увазі трудовий договір між працівником і роботодавцем, який є одним з найпоширеніших у трудових відносинах. Дуже часто суперечки між роботодавцем і працівником можна запобігти, склавши правильний трудовий договір між працівником і роботодавцем.

Зрозуміло, якщо працівник приходить зі «своїм» трудовим договором, то в переважній більшості випадків роботодавець навіть розмовляти не стане, - «мовляв, що ти мені підсовуєш, я сам знаю, який договір підписувати і Досвідос!». Однак навіть у такому випадку Вам цікаво як працівнику буде скачати трудовий договір між працівником і роботодавцем, щоб почитати, як повинні бути захищені права.

Даний Зразок трудового договору між працівником і роботодавцем складений у повній відповідності до вимог чинного трудового законодавства.

Наявний проект-зразок трудового договору перевіряється на непротиворечие вимогам і умовам спільного законодавства та особливостям нормозастосування, оптимізований під правила госп. обороту, захищеність особистих прав та інтересів сторін, відповідність умов.

Завантажити безкоштовно Трудовий Договір Ви маєте можливість за зазначеної гіперпосилання. Зауважте, що також Ви маєте можливість скачати інші різновиди договорів в розділі на нашому сайті.Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Представляємо Вашій увазі проект Договору між фіз. особою підприємцем ФОП і працівником, який сьогодні є одним з найбільш поширених у трудових правовідносинах.

Якщо подивитися на сучасні трудові відносини, то можна сказати, що часто ФОП нехтують укладенням такого важливого документа, що згодом виливається в незахищеність працівників, претензії з боку перевіряючих структур до ФОП, судових спорах.

Ось тому так важливо оформляти трудові правовідносини за допомогою укладення Договору між фіз. особою підприємцем і працівником, що дозволить захистити інтереси роботодавця і права працівника.

Представлений проект трудового договору між ПП та працівником відповідає вимогам і нормам чинного законодавства.

Позначений шаблон трудового договору між ФОП та працівником перевіряється на непротиворечие підігнаний під специфіку госп. обороту, умовам і нормам чинного законодавства і специфіці правозастосування, реалізацію захисту прав та інтересів сторін, логічність умов.

Завантажити безкоштовно Трудовий Договір між ФОП та працівником Ви зможете по зазначеній посиланням. Зверніть увагу, що Ви маєте можливість завантажити інші типи договорів в розділі на ProPravo.Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Досить поширеною для роботодавця ситуацією є залучення або використання в якості найманої праці студентів, і, відповідно, виникає питання: як оформити трудові відносини із студентом? Чи потрібно укладати трудовий договір?

Питання вирішується таким чином: полягає Договір про стажування студента, який тим самим забезпечує захист прав та інтересів, як роботодавця, так і студента. І хоча цей договір не є в чистому сенсі трудовим договором, проте, в його укладенні повинні бути зацікавлені всі сторони. Такий Договір про стажування студентів породжує певні юридично значимі наслідки. Для студента наявність такого договору важливо ще тим, що час стажування зараховує до трудового стажу, що також важливо, тому, коли питання заходить про підтвердження трудового стажу, саме такий договір буде дуже корисним доказом.

У такому Договорі про стажування студентів визначається правовий статус сторін, термін стажування, відповідальність, гарантії, можливість оплати виконаної роботи. У разі виникнення спору між стажіруемим і роботодавцем, то знову таки цей договір стане в нагоді.

Наявний проект договору зі стажіровщіком опрацьований на непротиворечие логічність умов, забезпечення захисту прав сторін, оптимізований під правила цивільного обороту, умов і норм вітчизняного законодавства та практиці нормозастосування.

Завантажити Договір про стажування студента Ви можете за представленою гіперпосилання. Зверніть увагу, що крім цього Ви зможете завантажити інші типи договорів в категорії на ProPravo.Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2014
Ссилка на скачування: Скачать бесплатно зразок Договору
Типовий колективний договір - це акт локального регулювання трудових правовідносин, поширюється на невизначене коло осіб, які працюють на даному підприємстві. Колективним договором часто регламентовані відносини соціально-державного партнерства. Держава надає підприємствам на локальному рівні визначати стратегію забезпечення захисту прав працівників, підвищення ефективності використання робочої сили, створення безпечних умов праці і т. д.

Як показує практика, Типовий колективний договір, скачати який можна у нас, є важливим локальним актом, не просто декларативного характеру, а з можливістю реальної реалізації закріплених в ньому прав. Як показує судова практика, навіть колективний типовий договір є гарантом захищеності прав працівників.

Поширення впровадження колективних договорів серед роботодавців - це позитивна практика.

У звичайний Типовий колективний Договір включаються такі розділи як правовий статус сторін, визначення прав та способів їх захисту.

Відмічений шаблон Колективного договору опрацьований на непротиворечие умовам і нормам чинного законодавства і особливостям правозастосування, оптимізований під специфіку цивільного обороту, узгодженість умов, забезпечення захисту особистих прав та інтересів сторін.

Завантажити безкоштовно Кол. договір Ви зможете по зазначеній гіперпосилання. Зауважте, що Ви можете завантажити інші типи договорів в розділі на сайті ПроПраво.

НАша форма

Задать вопрос юристу