Sidebar

«Столичний регіон» - це найоперативніший та інформативний інтернет сайт про важливі події, які відбуваються у столиці та по всій Київській області. Щоденно жителі міста та околиці мають можливість бути у курсі актуальних новин та усіх змін стосовно нашої столиці та великих й маленьких обласних центрів, які відображаються у побутовому житті кожного мешканця.

Для зручності та легкості сприйняття інформації, та щоб була змога якнайшвидше здобути потрібну подію, журналістами нашого інтернет-порталу розроблені спеціальні рубрики. Огляд яких ви побачите нижче.

· Влада та громада – це розділ присвячений головним новинам, які пов’язані з дією органів місцевої влади та обласних і районних центрів. Саме тут ви будите отримувати найправдивішу та корисну інформацію, і матимете змогу залишити свій відгук або коментар стосовно прочитаного.

· Культура і освіта – рубрика, яка дає можливість дізнатися про зміни що відбуваються у навчальних закладах усіх рівнях, як засвоюється нова шкільна реформа, які питання вирішуються у дошкільних установах, таких як ясла та садочок. Усі події про концертні заходи, різноманітні тематичні фестивалі або цікаві виставки ви знайдете саме тут.

· Спорт та здоров’я – у цьому розділі висвітлюються нововведення стосовно медичної реформи, її позитивні та негативні наслідки, інші проблеми медицини. Ви будете у курсі спортивних досягнень столичних мешканців та дізнаєтесь про проведення благодійних змагань або марафонів.

· Рубрика «Господарство» цікавить мешканців Києва та області новинами та змінами, які відбуваються у комунальних закладах міста. Ви дізнаєтесь про актуальні рейси та принцип роботи громадського міського транспорту. Якщо вас цікавлять питання сільського господарства або промисловості, інфраструктури, тоді скоріше заходьте у наш новинний портал.

· У розділі «Люди» ви можете ознайомитися з цікавими репортажами та інтерв’ю громадських діячів або значущих та популярних осіб нашого міста та області, педагогів та лікарів, наукових статей та експертів з питань політики або економіки.

Інтернет-видання «Столичний регіон» дає можливість киянам та мешканцям районів Києва першими бути у курсі усіх подій. Дізнаватися актуальні новини стосовно економічних, політичних, спортивних, наукових питань нашої столичної околиці. Для нас важливо, щоб ви поділилися своєю думкою та залишили коментарі на прочитану новину. Також наш читач має можливість за допомогою редакторів розмістити цікаву вістку.

Іноземні гості та туристи також можуть отримувати корисну інформацію з нашого порталу.

Джерело: Stolychno

НАша форма

Задать вопрос юристу